JULEAVSLUTNING søndag 12. desember kl 14.00 - 16.00

Det vil bli felles juleavslutning for alle partier søndag 12. desember kl 14.00 - 16:00.

Følg med her - mer info kommer!

2021-11-08
Uranienborg Turnforening

 

Kalender

November
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Aktiviteter

02.12.2021
Basket 2014/15 Bygdøy - høst 21

18:00 - 19:00

Bygdøy Skole

30.11.2021
Turn 2 tirsdag høst 2021

17:30 - 18:30

Uranienborg flerbukshall

30.11.2021
Turn 1 tirsdag høst 2021

17:30 - 18:30

Uranienborg flerbukshall

30.11.2021
Turn 1 tirsdag og torsdag høst 2021

17:30 - 18:30

Uranienborg flerbukshall

30.11.2021
Turn 2 tirsdag og fredag høst 2021

17:30 - 18:30

Uranienborg flerbrukshall

30.11.2021
Turn 3 tirsdag og fredag høst 2021

17:30 - 19:00

Uranienborg flerbrukshall

30.11.2021
Ungdom tirsdag og torsdag høst 2021

18:30 - 20:00

Uranienborg flerbukshall

30.11.2021
Konkurranseparti høst 2021

18:30 - 21:00

Uranienborg flerbukshall

30.11.2021
Dameparti høst 2021

19:30 - 20:30

Berle skole

30.11.2021
Herreturn

20:00 - 21:00

Uranienborg flerbukshall

01.12.2021
Basket J 10/11 URRA - høst 21

18:00 - 19:00

Uranienborg Flerbrukshall

01.12.2021
Basket G 06 - høst 21

19:00 - 20:30

Uranienborg Flerbrukshall

02.12.2021
Foreldre og Barn høst 2021

17:30 - 18:30

Uranienborg flerbukshall

02.12.2021
Lekeparti torsdag høst 2021

17:30 - 18:30

Uranienborg flerbukshall

02.12.2021
Turn 1 torsdag høst 2021

17:30 - 18:30

Uranienborg flerbrukshall

02.12.2021
Voksenturn høst 2021

19:30 - 21:00

Uranienborg flerbukshall

03.12.2021
Lekeparti fredag høst 2021

16:00 - 17:00

Uranienborg flerbukshall

03.12.2021
Turn 2 fredag høst 2021

17:00 - 18:00

Uranienborg flerbukshall

06.12.2021
Basket G 13 URRA - høst 21

16:00 - 17:00

Uranienborg Flerbrukshall

06.12.2021
Basket G 02/04 - høst 21

17:00 - 19:00

Uranienborg Flerbrukshall og Ruseløkka skole

06.12.2021
Basket G 10 URRA - høst 21

17:00 - 18:30

Uranienborg Flerbrukshall

06.12.2021
Basket G 10 Bygdøy - høst 21

18:00 - 19:30

Bygdøyhus

06.12.2021
Basket J 10 Bygdøy - høst 21

18:00 - 19:30

Bygdøyhus

06.12.2021
Basket G 12 URRA - høst 21

18:00 - 19:00

Uranienborg Flerbrukshall

06.12.2021
Basket 2K Damer - høst 21

19:00 - 21:00

Uranienborg Flerbrukshall og Ruseløkka skole